Hakkımda

Kadir Kemal Kimdir?

1980 yılında Malatya’da dünyaya geldim. Üniversite hayatıma kadar Malatya’da ailemle yaşamaya devam ettim. Üniversite eğitimim için ilk tercihim olan Antalya ilini kazandım. Antalya ile bir daha kopamayacak bağım o seneden itibaren başladı.

Ailemi Malatya’da bırakıp Antalya’ya okumak için geldim. Burada hem okudum hem de hayatımın en güzel dönemini yaşadım. Antalya’da arkadaşlarımla birlikte bir ev kurduk ve 5 yıl oyunca o evde birlikte kaldık. Daha sonra yavaş yavaş ayrılan, evlenen arkadaşlarım oldu. Ben de daha sonraları kendime yeni bir ev açtım ve burada çalışmaya başladım. Okumak için geldiğim bu şehir benim memleketim gibi oldu. Şimdilerde bir çocuğum oldu. Kendi ailemi de Antalya’da kurdum. Turistik bir bölge olduğu için burada okurken en avantajlı tarafım dil öğrenip bunu geliştirebilmek oldu. Aynı zaman da insanlarla iletişimim de bu sayede büyük artış gösterdi.

Bu bloğu oluştururken hayata dair her konuda bir şeyler paylaşabilmeyi hayal ettim. Tıp, hastalıklar, tedavileri, aklınıza gelebilecek her konuda bu blogta konu başlıkları bulabilirsiniz. İnternet ortamında kirli bilgiler ile insanların akıllarını karıştıran ve onları yanlış yollara yönlendiren bilgilerin yerini doğru ve gerçek bilgiler almalı. Siz değerli takipçilerimiz ile bunu birlikte başarabileceğimize inanıyorum.